Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka 2021Jak přispět do Tříkrálové sbírky

Milí přátelé a příznivci Tříkrálové koledy Je nám líto a samotné nás velmi mrzí, že v tomto roce nemůžeme navštívit osobně vaše domovy, zazpívat vám koledu a popřát vám krásný a požehnaný nový rok. Velmi jsme se na tříkrálové setkání s vámi těšili, ale musíme před tím nyní upřednostnit hodnoty obecného zdraví a bezpečnosti. Přijměte tedy od nás no­vo­roč­ní přání alespoň touto písemnou formou. Mnozí z vás jistě také chtějí přispět při této příležitosti i na Tříkrálovou sbírku. Ta nyní probíhá on-line for­mou. Své dary můžete posílat do naší on-line kasičky prostřednictvím internetových stránek https://www.trikralovasbirka.cz/ — nechte se zde vést návodem (pokud zadáte své PSČ, bude váš přís­pěvek přiřazen k vaší obci). Nebo můžete použít tříkrálový sbírkový účet: 66008822/0800, VS 777.

Nemáte-li internet, můžete využít ještě dárcovské SMS. Ty se posílají v předepsaných tvarech:

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30

DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60

DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90

na číslo: 87 777.

Velmi vám děkujeme zvláště nyní za každý dar, kterým pomáháte těm nejpotřebnějším mezi námi.

Vaši tříkráloví koledníci a Charita Kroměříž

Pro zájemce, kteří nemají internet a chtějí přispět v hotovosti, budeme mít připravenou od 4. 1. 2021 do 20. 1. 2021 v úředních hodinách pokladničku na Obecním úřadě v Bezměrově. 

Dne 7. a 8. 1. 2021 budou vedoucí skupin za doprovodu hudby provádět zápis  K+M+B a do schránek doručí poděkování za zapojení do sbírky. Nebudou navštěvovat domácnosti.